SK CZ

Hotely v Lázních Vyšné Ružbachy

Grandhotel Strand****

Grandhotel Strand****

Nově zrekonstruovaný hotel Strand leží přímo v centru lázní Vyšné Ružbachy. Hotel může být i vstupní branou do nedalekých Vysokých Tater. Ubytovací zařízení je zrekonstruováno ve španělském stylu a na klienty čekají moderní pokoje. Hotel Strand je propojený s balneoterapií, přímo v hotelu se nachází thermal wellness s množstvím oddechových atrakcí. Okolí hotelu obklopuje příjemná zeleň.
 

 

 

Hotel Švýcarské domečky***

Hotel Švýcarské domečky***

Švajčiarske domečky připomínají svým jedinečným stylem alpskou srubovou architekturu. Pokoje prošly kompletní rekonstrukcí a zajistí klientům maximální komfort. Výjimečná klidná lokalita těchto domků láká na nerušené strávení volných chvil v lázeňských parcích, zda travertinového jezírka Kráter.
Hotel Travertín***

Hotel Travertín***

Hotel Travertín I. se nachází přímo v centru klimatických a minerálních lázní Vyšné Ružbachy. V obci vyvěrají přírodní léčivé minerální prameny, vhodné k léčení srdečních, cévních a nervových chorob. Hotel proto nabízí i léčebné a relaxační pobyty. Ubytovací zařízení je zvlášť vhodné pro firemní akce a školení, lázeňské a léčebné pobyty, rodinné dovolené. Blízko hotelu se nachází mnoho zajímavostí a okolí poskytuje vhodné podmínky pro absolvování výletů.

Menu

Zajímavé linky